Datum en tijd
19 februari 2026 19:00 – 21:00 CEST
Locatie
Bennekomseweg 41, Ede
Over de expertmeeting Brandpreventie Academie
Wat er gebeurt als gebouwen niet brandveilig zijn komt keer op keer in het nieuws. Situaties waarbij brand zich moeiteloos uitbreidt door meerdere woningen in een korte tijd of slachtoffers eist omdat mensen niet veilig kunnen vluchten, zijn voorbeelden met veel maatschappelijke impact.
De brandveiligheid van gebouwen blijft dus aandacht vragen. Daarnaast maakt de regelgeving ook ontwikkelingen door. Sinds 2024 is er de nieuwe Omgevingswet die het einde inluidde voor het Bouwbesluit en de start is van het Bbl, het Besluit bouwwerken leefomgeving. Verder zijn er nieuwe bouwtechnieken en bouwmaterialen die qua brandveiligheid aandacht vragen. Denk hierbij aan bouwen met hout, duurzame isolatiematerialen en groene gevels.
Spreker is Johan Bijvank, docent van de Brandpreventie Academy. In duidelijke uitleg zet hij belangrijke uitgangspunten en veranderingen van brandveilig bouwen op een rij met toepassingen in enkele casussen en opdrachten.
Deze expertmeeting biedt een opfrissing van het belangrijke onderwerp brandveilig bouwen en brengt je op de hoogte van de nieuwste ontwikkelingen.
Praktische informatie
- 18.30 uur – eten
- 18.45 uur – inloop voor wie niet mee-eet
- 19.00 – 21.00 uur – presentatie met nabespreking
Kosten deelname
Deelname zonder eten: DNA-leden gratis, niet-leden 27,50 eu ex btw
Deelname met eten: DNA-leden 15 euro, niet-leden 42,50 ex btw
Je ontvangt van je registratie een e-mail met de orderbevestiging. Wil je een allergie of dieet doorgeven, beantwoord dan deze bevestigingsmail. In het besteloverzicht kun je de factuur downloaden.